A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa részére felajánlott 1%-ok felhasználása

Közlemény

A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa tisztelettel megköszöni támogatóinak a Szja-ból felajánlott 1%-ot. 2014. évben 280.099,- Ft folyt be. Az éves támogatást jutalomkönyvekre, sportverseny szállítási költségeinek hozzájárulására, tehetséges tanulók támogatására, Szent Márton Emlékérem vásárlására, valamint a kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók elismerésére fordítottuk.

Közlemény

A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa tisztelettel megköszöni támogatóinak a Szja-ból felajánlott 1%-ot. 2011. évben 195.936,- Ft folyt be. A támogatást az alapítványi céloknak megfelelően használtuk fel.

Emlékérem vásárlására, tehetséges tanulók jutalmazására fordítottuk.

Közlemény

A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa tisztelettel megköszöni támogatóinak a Szja-ból felajánlott 1%-ot. 2010. évben 170.180,- Ft folyt be.
Az éves támogatást valamint a tartalékolt összeget mentőmellények, emlékplakettek vásárlására, sportverseny és sítábor költségeinek hozzájárulására, valamint az alapítványi díjazottak jutalmazására fordítottuk.

Közlemény

A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa tisztelettel megköszöni támogatóinak a Szja-ból felajánlott 1%-ot. 2009. évben 197.412,- Ft folyt be. A támogatást az alapítványi céloknak megfelelően használtuk fel.

Jutalomkönyvekre 46.900,- Ft-ot fordítottunk. Tartalék 356.960,- Ft, melyet a tehetséggondozást segítő, az iskola egészét érintő eszközvásárlása, diákok szaktáborban való részvételének finanszírozására és emlékérem vásárlására fordítjuk a 2010/2011. és a 2011/2012. tanévben.

Közlemény

A Halászi Diákok Tehetséggondozó Alapítványa tisztelettel megköszöni támogatóinak a Szja-ból felajánlott 1%-ot. 2008. évben 261.333,- Ft folyt be. A támogatást az alapítványi céloknak megfelelően használtuk fel.

Emlékérem vásárlására 33.000,- Ft-ot, Jutalomkönyvekre 21.885,- Ft-ot fordítottunk. A 206.448,.- Ft maradványt diákok jutalmazására, tehetséggondozást segítő eszközvásárlásra, táborokban való részvételük finanszírozására és emlékérem vásárlására fordítjuk a 2009/2010. tanévben.

Közlemény

2007. évben 261 333 Ft folyt be.
A támogatást az alapítványi céloknak megfelelően használtuk fel.