Kezdőlap

Éves munkaterv

A Szent Márton Általános Iskola munkaterve
Halászi, Kossuth u. 25-27.
2018/2019.

A tanév helyi rendje
(Ha nem jelenik meg az aktuális tanév, nyomjon F5 billentyűt!)

A tanév kezdő időpontja: 2018. szeptember 1.

A tanév befejező időpontja: 2019. június 14.

Szünetek:

A törvényben engedélyezett 6 tanítás nélküli munkanap elrendelt feladatai, időpontjai:


Események, programok, felelősök


Szeptember
Rendezvény Felelős
Tanévnyitó ünnepély Sölétormosné Szalai Ildikó
Sági Tünde
Munkaközösségi megbeszélések munkaközösség vezetők
Összevont szülői értekezlet szeptember 13. Nagyné Ásványi Mariann
Tanévnyitó értekezlet szeptember 17. Nagyné Ásványi Mariann
Szülői értekezletek osztályfőnökök
Úgó futóverseny Kovátsits Attila
Vass Brigitta
Fertő- Hanság-Nemzeti Park projekt
szept. 18-19.
Horváth Balázs
Nevezések versenyekre szaktanárok
Pályaorientációs nap (szeptember 28.) Kóréné Karácsony Erzsébet

Október
Rendezvény Felelős
Sportversenyekre nevezés
(labdarúgás, kézilabda, röplabda)
Sölétormos Béla
Aradi Vértanúk Napja okt. 5. 8 óra Nagy György
Keresztély Kornél Kézilabda Kupa október 5. Sölétormos Béla
Erdő napi program, főzés október 13. Kóréné Karácsony Erzsébet
Október 23. megemlékezés 19-én 8 óra Szombathné Nagy Andrea
Október 19. Szertelen Ifjúság Napja 8.ab Nagy György
Sölétormosné Szalai Ildikó
Természetjáró és honismereti kirándulás Nagy György
Mátyás király online vetélkedő Szombathné Nagy Andrea
Suli Bérlet Győr Nemzeti Színház Sölétormosné Szalai Ildikó
Diákolimpia kiskörzet labdarúgás
2. 3. 4. korcsoport
Sölétormos Béla
Nyílt nap 1. osztályok, óvónők látogatása október 11. elsős osztályfőnökök
Első osztályosok, felmérése, jelentés
2018. október 12. - október 26.
Nagyné Ásványi Mariann
Diákönkormányzat papírgyűjtése október 16. Kovátsits Attila
Fogorvosi vizsgálatok Kóréné Karácsony Erzsébet

November
Rendezvény Felelős
Továbbtanulási szülői értekezlet
november 5.
Sölétormosné Szalai Ildikó
Nagy György
Szent Márton iskolanap
Mátyás király Emlékév (november 12.)
Cseri Éva
Mátyusné Varga Szilvia
Egészségnevelési órák a felső tagozaton osztályfőnökök
Nyílt nap 2 - 4 osztályok november 23. Kóréné Karácsony Erzsébet
Simonyi Zs. Helyesírási Verseny
(iskolai forduló)
Sölétormosné Szalai Ildikó
Futsal, ill. teremfoci versenyek 4. korcsoport Sölétormos Béla
Öveges projekt: fizika óra (november 21.) Völcsei Márta
Nagy György
DIFER vizsgálat november 30-ig elsős tanítók

December
Rendezvény Felelős
Fogadónap (december 3.) Kóréné Karácsony Erzsébet
Mikulás megemlékezés
(az óvodában is)
Nagy György
Sölétormosné Szalai Ildikó
Kézilabda versenyek 4. kcs. Sölétormos Béla
Lucázás (december 13.) Csernitzkiné Gonda Viktória
Petőné Varga Csilla
Holenda Barnabás matematika verseny Mátyusné Varga Szilvia
Adventi koncert (december 15.) Sági Tünde
Adventi műsor Németh Sándorné
Karácsonyi ünnepség Tóth Róbertné
Országos történelem verseny
(iskolai forduló)
Sölétormosné Szalai Ildikó
Országos német verseny
(iskolai forduló)
Szombathné Nagy Andrea

Január
Rendezvény Felelős
Magyar Kultúra Napja Sölétormosné Szalai Ildikó
Szépíró verseny (3-4. osztályok) Tóth Róbertné
Nagyné Zsoldos Tímea
Osztályozó értekezlet január 28. 16.30 Nagyné Ásványi Mariann
Fizikai állapot és edzettségmérés
január 9 - április 26.;
feltöltés 2019. május 31-ig
Sölétormos Béla

Február
Rendezvény Felelős
Balázsjárás Mátyusné Varga Szilvia
Nagyné Zsoldos Tímea
Sági Tünde
Farsangi bál február 15. Sölétormos Béla
Kovátsits Attila
Félévi értékelő értekezlet február 4. 16.30 Nagyné Ásványi Mariann
Szülői értekezletek
alsó tagozat február 4.
felső tagozat február 5.
osztályfőnökök
Továbbtanulási szülői értekezlet
február 5. 17. 30.
Sölétormosné Szalai Ildikó
Nagy György
Furulyafesztivál Győr február 21. Sági Tünde
Diktatúrák áldozatainak napja
február 22. 8 óra
Sölétormosné Szalai Ildikó
Öveges projekt február 27. Völcsei Márta,
Nagy György
Országos történelem verseny
(területi forduló)
Sölétormosné Szalai Ildikó

Március
Rendezvény Felelős
Téltemetés március 5. Mátyusné Varga Szilvia
Nagyné Zsoldos Tímea
Március 15- i ünnepség Sági Tünde
Hagyományőrző nap Március 18. Nagyné Ásványi Mariann
Mezei futóverseny 1-4. korcsoport Vass Brigitta
Víz világnapja 1. osztályok Petőné Varga Csilla
Projekthét fizikából 7. osztály Völcsei Márta
Projekthét technikából Wolarek József
Országos népdaléneklési verseny Sági Tünde

Április
Rendezvény Felelős
Költészet napja április 11. Sölétormosné Szalai Ildikó
Holocaust áldozatainak napja
április 16. 8 óra
Nagy György
Föld napja április 17. Horváth Balázs
Természetjáró és honismereti kirándulás Nagy György
Atlétika versenyek testnevelő tanárok
Ifjú Fizikusok Találkozója, Pér Völcsei Márta
Tavaszi kirándulás Horváth Balázs
Szülői értekezletek
alsó tagozat április 24.
felső tagozat április 25.
Kóréné Karácsony Erzsébet
Nyílt nap - iskolanyitogató Kóréné Karácsony Erzsébet

Május
Rendezvény Felelős
Anyák napja osztályfőnökök
Éneklő Ifjúság május 10. Sági Tünde
Madarak és fák napja Mátyusné Varga Szilvia
Idegen nyelvi kompetenciamérés május 22. Szombathné Nagy Andrea
Országos mérés 6. 8. osztályok május 29. Szombathné Nagy Andrea
Gyermeknap Nagyné Ásványi Mariann

Június
Rendezvény Felelős
Nemzeti Összetartozás Napja
június 4.
Sölétormosné Szalai Ildikó
Mérés 1. és 4. osztályokban
(matematika, hangos- és értő olvasás)
Kóréné Karácsony Erzsébet
Osztálykirándulások, erdei iskolák
június 11-13.
osztályfőnökök
Grósz Tibor emléktorna Sölétormos Béla
Házibajnokságok testnevelők
Diákközgyűlés június 14. Kovátsits Attila
Osztályozó értekezlet Kóréné Karácsony Erzsébet
Tartós tankönyvek begyűjtése Tóth Róbertné
Ballagás (június 14. 17 óra) Kovátsits Attila
Sölétormos Béla
Tanévzáró (június 21.) Kelemen Zsuzsanna
Tanévzáró értekezlet
június 25. 10 óra
Nagyné Ásványi Mariann

Egyéb rendezvények, feladatok
Rendezvény Felelős
Részvétel a tanulmányi versenyeken szaktanárok
Osztályfőnöki programok megvalósítása osztályfőnökök
Színházlátogatás alsó és felső tagozaton

Az iskolai kórus szerdánként 12.45-14.45 közötti időszakban tartja a próbákat.


A munkaterv a munkaközösségek programja alapján készült.


Fakultatív hit-és vallásoktatás helyének és idejének meghatározása:

Helye: Szent Márton Általános Iskola

Ideje: Az intézmény éves órarendjének kiegészítésében

Tanulmányi versenyek:

Az iskola által szervezett verseny:

  • Iskolai szavalóverseny
  • Szépíró verseny

Részvétel egyéb versenyeken

  • Megyei történelem és német verseny
  • Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
  • Szigetközi népdaléneklési verseny
  • Éneklő Ifjúság
  • Ifjú Fizikusok Találkozója Pér
  • Diákolimpia versenyei
  • Holenda Barnabás matematika verseny

Halászi, 2018. szeptember 10.

Nagyné Ásványi Mariann

igazgató